Feed The Beast Wiki
Advertisement
This page is a translated version of the page Large Heat Exchanger and the translation is 100% complete.

Lielais siltummainis

ModifikācijaGregTech 5 Unofficial
TipsDaudzbloku struktūra

Lielais siltummainis ir daudzbloku iekārta, kuru pievienojis GregTech 5 Unofficial, lai ražotu tvaiku vai pārkarsēto tvaiku no karsta dzesēšanas šķidruma (ražots IC2 reaktorā) vai lavas.

RadīšanaMultibloka veidošana

Lielais siltummainis ir stabila titāna apvalku (vismaz 24) 3x4x3 struktūras konstrukcija. Divi centra bloki ir titāna cauruļu mašīnu apvalki. Kontrolieris ir novietots apakšējā centrā. Tam nepieciešama ievades lūka apakšā centrā un viena izejas lūka augšpusē centrā (karstā šķidruma ievade/aukstā šķidruma izvade). Jebkurus titāna apvalkus var izmantot ieejas lūkām (destilēts ūdens) vai izejas lūkām (pārkarsēts tvaiks vai tvaiks).


Tam nepieciešama arī uzturēšanas lūka. Nav nepieciešama enerģijas lūka.


Esiet informēts: šī mašīna var eksplodēt, ja tai netiek piegādāts destilēts ūdens. Citi šķidrumi, piemēram, parastais ūdens, nedarbosies ne tvaika radīšanai, ne šo sprādzienu novēršanai.

LargeHeatExchanger.png


Kad multibloks ir izveidojies, atrisiniet uzturēšanas problēmas. Lai to iedarbinātu, sitiet to ar mīkstu āmuru.

Matemātika

Siltummainis karstu šķidrumu uzņem vienu reizi sekundē (ik pēc 20 taktiem) un izvada tvaiku. Tas vienlaikus var patērēt līdz 8000L karstā dzesēšanas šķidruma vai 2000L lavas.

1L/sek karstā dzesēšanas šķidruma pārvēršas 80L/sek (4L/t) tvaikā. 1L/sek lavas 160L/sek (8L/t) tvaiā.

Ja siltummainis patērē vismaz 50% no savas jaudas (4000L/sek karstā dzesēšanas šķidruma vai 1000L/sek lavas), tvaika vietā tiek izvadīts pārkarsēts tvaiks (par 50% mazāk, jo tas izvadītu tvaiku).

Atdzesēta lava tiek atgriezta kā pahoehoe lava, ko var centrifugēt par metāliem efektīvāk nekā karsto lavu.

Integrētā shēma

Pēc noklusējuma lielais siltummainis rada pārkarsētu tvaiku tikai tad, ja tiek nodrošināts 4000L/s karstais dzesēšanas šķidrums vai 1000L/s Lava. Pievienojot integrētu shēmu LHE kontroliera lietotāja interfeisā, jūs varat pazemināt šo slieksni uz zināmas efektivitātes rēķina.

Ir 25 derīgas integrētās shēmas konfigurācijas: katra no tām (virs 1) samazinās slieksni par 150L, bet samazinās konvertēšanas efektivitāti par 1,5%. Tāpēc integrētai shēmai-10 konfigurācijā būs nepieciešami tikai 4000-((10-1)*150) = 2650L/sek karstu dzesēšanas šķidrumu sekundē, lai ģenerētu aptuveni 4584L/t pārkarsēta tvaika (par 86,5% efektivitāti).

Other languages:
Deutsch • ‎English • ‎latviešu • ‎русский • ‎中文(中国大陆)‎
Advertisement