Feed The Beast Wiki

Follow the Feed The Beast Wiki on Discord or Mastodon!

READ MORE

Feed The Beast Wiki
Advertisement
This page is a translated version of the page FTB Wiki and the translation is 100% complete.
Background-2
Ласкаво просимо до офіційної FTB Wiki.

Ласкаво просимо до офіційної FTB Wiki! Тут ви можете знайти інформацію про моди, модпаки та мапи, пов'язані з FTB. На Feed The Beast Wiki ми здебільшого фокусуємося на модифікації у модпаках від FTB, але інші моди також дозволені. У нас зараз є 29 505 сторінок. Є багато способів допомогти нам, включаючи редагування/створення/переклад сторінок чи шаблонів, або просто надавання нам відгуку.

Що таке Feed The Beast?

Feed the Beast, також відома як FTB, почалася як користувацька мапа для Minecraft, що сильно користувалася багатьма модами. Гра в неї була схожа на тип мап, відомий як Sky Block, де гравець починає в поржньому світі лиш з маленбкої платформою, і має пройти ряд випробувань. Оскільки FTB включала технологічні моди, було можливим використання багатьох користувацьких блоків та предметів, щоб слідкувати за випробуваннями та прогресом гравця, а також автоматично видавати нагороди після закінчення кожного випробування.

Потім мапа була адаптована, аби дозволити багатьом гравцям разом змагатися в перегонах на виконання цілей. Ця версія отримала велику популярність після прямої трансляції на Twitch.TV з Direwolf20 проти Mattabase, обидва дуже відомі користувачі модів, включених в мапі.

Коли мапа була випущена публічно, стало очевидно, що було дуже важко розповсюдити файл мапи, моди та налаштування конфігурації тим, хто був зацікавлений зіграти в неї. У якийсь момент було прийнято рішення об'єднати всі модифікації у легко поширюваний пакет, а також створити лаунчер, що прискорив би встановлення.

Мапа пройшла через багато ітерацій, включаючи мапу корінної породи - відому за випробування та нагороду - структуру із корінної породи. Однак більшість гравців, що звертаються до мапи FTB, насправді мають на увазі пірамідну мапу, відому за свою величезну базальтову піраміду, що включала різні кімнати зі списком предметів, що гравці мали створити для вирішення кожного випробування. Ця версія потім була оновлена до важчої, відомої як FTB Insanity, що зайняла у багатьох гравців 50 чи навіть 100 годин для повного закінчення.

Модпаки засновані на модифікаціях, збудованих на платформі Minecraft Forge. Вони спочатку фокусувалися на модах з технологічною темою, як IndustrialCraft 2, BuildCraft та RedPower 2. Однак згодом вони розширились на інші жанри, наприклад магічні моди, як Thaumcraft і Mystcraft.

Початковий модпак був випущений як бета у листопаді 2012. Він залишався в цьому статусі на деякий час через потребу авторів модифікацій оновити свої моди до версії Minecraft 1.4, де все стало заснованим на сервері. Цей процес пройшов довгу дорогу для деяких модів, що були ядром пакета.

Інші версії модпаків FTB були створені, включаючи FTB Lite, який зменшив кількість модів аби допомогти новим користувачам вивчити всі тонкощі, при цьому не будучи всим заваленими.

Відтоді було випущено багато модпаків, що були оновлені до версій Minecraft 1.4, 1.5, 1.6, 1.7 та 1.8. Усі модпаки, включені в лаунчері FTB можна знайти на сторінці "Модпаки". Модифікації, включені в модпаках FTB, можна знайти в категорії Моди.

Лаунчер був випущений як альфа під час прямого ефіру від Slowpoke101. Кількість завантажень швидко переповнила сервер, залишивши багатьох користувачів розлюченими. Після розв'язання проблем з сервером, була випущена бета-версія. Вебсайт, feed-the-beast.com, з'явився слідом за ними.

Головні особливості лаунчеру це:

  • Автоматичне завантаження модпаків FTB й одобрених модпаків від третіх лиць.
  • Автоматичні завантаження всіх файлів для встановлення модів та створення інстанції Minecraft.
  • Повна підтримка поширення від всіх розробників модифікацій, включених у модпаках.
  • Спланований набір файлів конфігурацій, що призначають унікальні ID до всіх блоків, предметів, вимірів, створінь, зачарувань та рідин модифікацій, запобігаючи перекриттям, що призводили до аварій у Minecraft та часто були погубою користувачів, що намагалися вручну встановити моди.
  • Автоматичне завантаження обраних мап, таких як випробувальні мапи від Feed the Beast.
  • Підтримка завантаження заздалегіль налаштованих інстанцій серверів, роблячи хостинг модифікацій легким для адміністраторів серверів.

Тепер, коли ви трохи знаєте про Feed the Beast, перейдіть на сторінку "Для початку" щоб навчитися встановлювати лаунчер, оберіть модпак та починайте гру!

Mp-mods


Advertisement