Feed The Beast Wiki
Advertisement
This page is a translated version of the page Assembling Machine (GregTech 5) and the translation is 100% complete.
Tento článek je o montážním stroji přidaným módem GregTech 5. Pro jiné významy, navštivte Assembling Machine.
Montážní stroj

MódGregTech 5
TypTile entita
PopisekMontéři, montujte!
Vlastnosti
Ohnivzdornost10
Tvrdost1

Montážní stroj je víceúčelový stroj z GregTech 5. Většina z jeho receptů jsou předměty z modů jako Railcraft a Forestry, pokud jsou nainstalovány.

Každopádně bez stroje není možné vyrobit většinu upgradů a krytů a dalších předmětů jako restrikční trubky. Také vytváření mnoha objektů, jako jsou obvody a TNT, pomocí montážního stroje, vyžaduje výrazně méně surovin, než kolik by bylo vyžadováno, kdyby byly tyto položky vytvořeny ručně. Proto se důrazně doporučuje postavit tento stroj co nejdříve.

Nejpodstatnější je, že montážní stroj je požadován pro vytvoření všech obvodů a pokročilých, než je například základní elektronický obvod. Obecně se obvody vytváří z desky obvodu a dalších materiálů v sestavovacím stroji, s pár dalšími komponenty v montážním stroji, přesný laserovém rytci, nebo sestavovacím stroji. Všechny operace v montážním stroji zahrnující obvody nebo elektroniku; také vyžadují tekuté cínové, olověné nebo pájecí slitiny. Pájecí slitiny jsou pro to nejlepší; pro stejnou práci je spotřebováno větší množství cínu a olova.

Recept

Stejně jako všechny ostatní stroje v módu GregTech 5, i montážní stroj má pět variant v závislosti na úrovni napětí, od Low po Insane.
Advertisement